Aktualizacja: 5 lutego 2023 160 dzień nauki 135 dni do wakacji dodaj do ulubionych ustaw stronę jako startową
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

przydatne linki

statystyka
licznik odwiedzin:
osoby on-line:
wpisów w księdze:
ilość fotografii:
fotografie archiwalne:

New Page 1
24 listopada 2022
Konkurs "Ku Niepodległej"

Wojewódzki Konkurs Historyczno – Plastyczny „KU NIEPODLEGŁEJ - POLSKA DROGA DO WOLNOŚCI 1795 - 1918" organizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi w Pyrzycach pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Konkurs polegał na przygotowaniu pracy plastycznej w formacie A3 o tematyce niepodległościowej przedstawiającej postacie lub wydarzenia związane z obchodzonym świętem, lub symbole narodowe. Prace na konkurs złożyło 20 uczniów. Kwalifikacje do konkursu na etapie szkolnym przeszło 15 prac, które zostały wysłane do organizatora konkursu. Celem konkursu było kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno, jak również rozwijanie świadomej postawy patriotycznej i obywatelskiej, a także kształtowanie postaw szacunku do przeszłości i symboli narodowych oraz chronienie przez zapomnieniem zdarzeń i ludzi, którzy przyczynili się do odzyskania przez Polskę niepodległości.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych z terenu województwa zachodniopomorskiego. Prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych: 1-3, 4-6 i 7-8.

Troje uczniów naszej szkoły otrzymało wyróżnienia, są to: Amelia Wiewióra i Wiktor Trocha z klasy V oraz Agata Klasa z klasy VI. Uczniowie otrzymali nagrody, które odebrali z rąk Pani Dyrektor podczas szkolnych obchodów Dnia Życzliwości w naszej szkole.

Gratulujemy sukcesów.

powrót 

do góry
Contents copyright © 2004 by SP Rzeplino. Wszelkie prawa zastrzeżone! Created by Arkadiusz Kowalski