Aktualizacja: 27 czerwca 2020 10 dzień wakacji 54 dni do końca wakacji dodaj do ulubionych ustaw stronę jako startową
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

przydatne linki

ostatnio dodane

statystyka
licznik odziwdzin:
osoby on-line:
wpisów w księdze:
ilość fotografii:
fotografie archiwalne:

Rada Rodziców
pliki w formacie pdf

Rada Rodziców reprezentuje ogół rodziców uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Rzeplinie im. Olimpijczyków Polskich w kontaktach m. in. z: Dyrekcją Szkoły, Radą Pedagogiczną i Samorządem Uczniowskim.

Nr rachunku bankowego Rady Rodziców:
45 9387 1026 2605 8913 3000 0020
Rada Rodziców przy SP Rzeplino
Rzeplino 62
73-115 Dolice

Rok szkolny: 2019/2020
Rok szkolny: 2018/2019
Rok szkolny: 2016/2017
Skład Rady Rodziców w roku szkolnym 2016/2017:
Pani Aneta Schabek – Przewodnicząca
Pani Patrycja Duklas – Zastępca Przewodniczącej
Pani Celina Rybak – Skarbnik
Pani Agnieszka Brzychcy - Sekretarz
adres email: radarodzicow.rzeplino@tlen.pl

Zapraszamy do współpracy
Fundusze Rady Rodziców pochodzą z dobrowolnych składek rodziców.
Na rok 2016/2017 przyjęto kwotę 30 zł (od rodziny).
Pieniądze można wpłacać na konto Rady Rodziców:
45938710262605891330000020
(w tytule należy podać: IMIĘ, NAZWISKO I KLASĘ UCZNIA)
lub u wychowawcy klasy.

Apelujemy do wszystkich rodziców o wsparcie finansowe. To właśnie dzięki tym wpłatom możemy zrobić tyle dobrego dla naszych dzieci. Rodzicom, którzy już dokonali wpłaty – serdecznie dziękujemy :)

Jak jeszcze pozyskujemy środki finansowe?
Abyśmy mogli wspierać działalność szkoły, organizować imprezy dla dzieci, kupować nagrody i pomagać najuboższym dzieciom potrzebujemy środków finansowych. W tym celu gromadzimy tzw. "Fundusz Rady Rodziców", na który składają się:
- dobrowolne składki od rodziców,
- wpływy z organizowanych przez nas imprez szkolno-rodzinnych,
- staramy się pozyskać środki od różnych darczyńców.

Dopingujemy Państwa również mocno i z całego serca do osobistego podejmowania działań dobroczynnych na rzecz Rady Rodziców, np. poprzez:
- przekazywanie darowizn (wykraczających poza deklarowane składki),
- pozyskiwanie sponsorów (np. zaprzyjaŸnionych firm, zakładów pracy etc.),
- branie udziału w organizowanych na terenie szkoły festynach i kiermaszach (na których można oferować wykonane przez siebie przedmioty oraz inne drobiazgi, ze sprzedaży których środki zasilą budżet Rady Rodziców.


Aktualności:

Październik

11 października 2016r odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klasy I. Rada Rodziców wraz z Dyrekcją obdarowały pierwszoklasistów pamiątkowymi dyplomami, kolorowymi biretami i kuferkami słodkości.

24 października po raz kolejny Rada Rodziców własnoręcznie wykonała stroiki na święto Zmarłych. Rodzice z wielkim zapałem zaangażowali się w przygotowanie stroików. Dochód ze sprzedaży stroików przeznaczony będzie na działalność statutową Rady Rodziców.

Grudzień

Rada Rodziców dofinansowała Mikołajkowy Nocny Maraton Filmowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

6 grudnia do naszej szkoły zawitał święty Mikołaj i obdarował każdego uczenia drobnym prezentem. święty Mikołaj wywołał uśmiech na twarzy zarówno uczniów młodszych jak i starszych klas.

Robienie stroików to już tradycja w naszej szkole. Ponownie Rada Rodziców spotkała się 13 grudnia aby tym razem wykonać stroiki bożonarodzeniowe, które sprzedawane były na Kiermaszu świątecznym w naszej szkole. Cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem. Jak widać w galerii zdjęć - rodzice włożyli w pracę wiele serca. Dochód ze sprzedaży stroików przeznaczony będzie na działalność statutową Rady Rodziców.

16 grudnia w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców - XX Memoriał Jana Blinkiewicza oraz Kiermasz świąteczny.

Rada Rodziców pomagała przy poczęstunku uczestników turnieju. Wszystkim uczestnikom gratulujemy hartu ducha i zdobytych medali!

Kiermasz świąteczny cieszył się dużym zainteresowaniem już przed jego otwarciem. Podczas kiermaszu można było nabyć wspaniałe rękodzieła wykonane przez uczniów i rodziców a także przez nauczycieli, m.in.: kartki świąteczne, ozdoby z masy solnej, stroiki świąteczne, bombki, choinki, i wiele innych. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na cele statutowe Rady Rodziców.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc przy zorganizowaniu kiermaszu.

Zobacz galerię

powrót
do góry
Contents copyright © 2004 by SP Rzeplino. Wszelkie prawa zastrzeżone! Created by Arkadiusz Kowalski